БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 900 грн
 • 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
 • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Basilur чай оптом для кав'ярні, офісу, магазину

Basilur Tea Ukraine запрошує до співпраці оптових клієнтів

В умовах сучасного ринку, де покупці все більш вибагливі та орієнтовані на якість, важливо обрати той товар, який зможе повністю задовольнити потреби клієнтів та вас.


Ми пропонуємо унікальний товар — чай преміум-класу, вироблений і упакований на острові Цейлон в яскраву подарункову упаковку з картону або металу, ідеальну для зберігання. 


Basilur Tea Company має можливість використовувати для виробництва тільки свіжий чай, чого не можуть собі дозволити компанії, що виробляють цей продукт поза країнами його зростання, тому що змушені закуповувати, перевозити й зберігати чай в місцях виробництва великими партіями. 


Всі стандарти, які використовуються Basilur Tea Company для виробництва чаю Basilur, підтверджені емблемою Золотого Лева — символом якості цейлонського чаю. Різноманітність смаків чаю досягається додаванням натуральних шматочків фруктів, пелюсток і бутонів квітів. А для досягнення цікавого ароматичного міксу використовуються ароматичні масла. Асортиментний ряд чаю Basilur постійно розширюється, а до свят випускаються тематичні колекції.

Переваги співпраці з ТМ Basilur:

 1. Чай Basilur поєднує в собі якість і подарункову упаковку, що робить його ідеальним як подарунок.
 2. Наша продукція сертифікована відповідно до європейських стандартів і має всі необхідні  сертифікати щодо екології та відсутності ГМО.
 3. Вигідні ціни на чай Basilur оптом  для гуртових партнерів.
 4. Завжди свіжий товар, який завжди в наявності на наших складах.
 5. Наявність необхідної документації та можливість роботи з будь-якими системами оплати та документообігу.
 6. Принциповість у виконанні необхідних умов постачання, відкритість для партнерів, надійність, стабільність і відповідальність.

Ми пропонуємо:

 • Зручну систему замовлень. Персонального менеджера, який допоможе, який допоможе вирішити будь-які питання, що стосуються товару, постачання і документації. 
 • Своєчасну доставку по всій Україні за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта. 
 • Індивідуальні умови співпраці обговорюються додатково. 
 • Зручні для вас варіанти оплати.


Для отримання додаткової інформації та узгодження умов співпраці, звертайтеся за телефоном 0 800 304 622, за електронною поштою expert@basilur.ua або заповнюйте форму для оптових покупців


Ми завжди відкриті до ваших пропозицій та готові відповісти на всі запитання.

Хочете дізнатися оптові ціни на чай Basilur?

Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці

* Ваше ім'я

* Телефон

* Місто

* E-mail

Модель бізнесу

Мета співпраці

Повідомлення