БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 900 грн
  • 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
  • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Історія компанії Basilur Tea


Ідея створення

Слово «Basilur» є ексклюзивом компанії. Цей звук спеціально був обраний для назви бренду Basilur, щоб створити нове звучання, яке з часом зможе набути сенс.

Преміальність, висока якість, інноваційність, елітний спосіб життя.

За ці 10 років існування  компанія цього досягла! Генеральний директор компанії Basilur Tea Company вирішив створити цей бренд, щоб дати людям, різних економічних рівнів, шанс спробувати справжній цейлонський чай високої якості, який він сам любить і захоплюється, завдяки різноманітності сортів чаю, смакових відтінків і ароматів. Знаючи цінність справжнього якісного чаю, він, також, хотів відновити звичай дарувати чай, як подарунок. Ця традиція виникла ще при дворі китайських імператорів кілька тисяч років тому. Тому, зібравши свій багатий досвід в цій індустрії, він заснував компанію «BASILUR», тим самим став першим виробником зі Шрі-Ланки, який додав цінність у звичайний чай і відкрив його світу у якості подарунка.


Про бренд BASILUR

Організація Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd - виробник чаю і дистриб'ютор торговельної марки Basilur на міжнародному ринку. Ні для кого не секрет, що справжній якісний чай вирощується на цейлонських плантаціях, де відповідні кліматичні умови для його правильного росту. Тут, серед цейлонських схилів і рівнин, де росте кращий у світі чай, розташована компанія Basilur Tea Company.

Виробництво Basilur сертифіковане у відповідності вимогами міжнародного стандарту ISO, НАССР та FSSC. (щоб ознайомитися більш детально перейдіть за посиланням Подивитися сертифікати)


Стандарти якості, які використовуються для виготовлення продукції, підтверджені емблемою золотого лева! Логотип «Лев з мечем» на якому зображено 17 плям на тілі підтверджує, що чай вирощений, зроблений і упакований виключно на Цейлоні. Це гарантія високої якості цейлонського чаю, підтверджене Урядом і Чайною Радою Шрі-Ланки. Іноземні імпортери та виробники чаю не можуть наносити цей логотип на свою упаковку, навіть якщо чай вирощений на Цейлоні.

Однак це далеко не єдина умова, що висувається для виробників чаю фахівцями Чайної Ради острова. На всіх стадіях свого виробництва, Базілур проходить ретельний контроль спеціалістами, які  точно розуміються в сортах чаю, і їх якості. Тітестер - це, так званий, сомельє для чаю. Саме цей фахівець займається дегустацією чаю і визначає його якість, смак і аромат, що, безумовно, необхідно для кожної чайної компанії, що піклується про престиж всієї своєї продукції. Досвідчений тітестер моментально визначить не тільки сорт чаю, а й місце його зростання, що і допоможе виявити виключно надійних і порядних виробників.


Чай преміум-класу Basilur представлений широким асортиментним рядом - класичні чисті чаї та з додаванням квіткових пелюстків, фруктів і ароматних трав, що дозволить підібрати та купити чай в подарунок, з огляду на запити й смаки конкретної людини. Компанія створює унікальні види упаковок на всесвітньому ринку чайної індустрії. Над створенням дизайнерських рішень для оформлення колекцій, працює ціла команда фахівців - художників і дизайнерів. А очолює цю групу однодумців Андрій Марєєв - бренд-дизайнер і маркетолог. У дизайні кожної упаковки проглядається ексклюзивність, преміальність, історія чайної культури, чайні традиції та сучасність наших днів.

Basilur Tea в Україні

З найперших днів існування бренду компанія Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd намагалася активно розвивати та розширювати ринки збуту. Так, торгова марка Basilur з'явилася в Україні. 

Наші клієнти:

  • невеликі чайні лавки,
  • оптові бази,
  • спеціалізовані магазини,
  • магазини кави чаю та сувенірної продукції,
  • супермаркети
  • ресторани
  • дистриб'юторські компанії

Також ми працюємо з роздрібними споживачами. Продаж чаю здійснюється через інтернет-магазин чаю або зв'язавшись з нашим менеджером за телефонами зазначеними на офіційному сайті Базілур - Basilur.com.ua. Жителі міста Дніпро, Запоріжжя та Кам'янське можуть відвідати бутіки Basilur Coffee & Tea.

Вже давно чайний напій є частиною життя багатьох людей. Компанія Basilur Tea Ukraine намагається популяризувати та розвивати культуру чаювання в Україні. Наша команда робить все для того, щоб клієнти отримували максимальне задоволення від вживання цього напою, яке хотілося б повторити знову і знову.