БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 600 грн
 • 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
 • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Basilur чай оптом

Basilur Tea Ukraine, запрошує до співпраці оптових клієнтів.

Ми пропонуємо Вам унікальний товар - чай ​​преміум-класу, вироблений і розфасований на острові Цейлон в барвисту подарункову упаковку з харчового металу, що ідеально підходить для зберігання. Basilur Tea Company має можливість використовувати для виробництва Basilur тільки свіжий чай, чого не можуть собі дозволити компанії, що виробляють чай поза країнами його зростання, тому що змушені закуповувати, перевозити й зберігати чай в місцях виробництва великими партіями. Всі стандарти, які використовуються Basilur Tea Company для виробництва чаю Basilur, підтверджені емблемою золотого лева - символом якості цейлонського чаю. Basilur Tea Company прагне задовольнити смак будь-якого клієнта. Різноманітність смаків чаю досягається додаванням натуральних шматочків фруктів, пелюсток і бутонів квітів. Часто для досягнення цікавого ароматичного міксу використовуються ароматичні масла. Асортиментний ряд чаю Basilur постійно розширюється. До свят випускаються тематичні колекції.

Переваги співпраці з ТМ Basilur:

 1. Чай Basilur можна віднести відразу до двох категорій: подарунок і, власне, чай. Крім преміум-якості (кращі сорти цейлонського чаю, упаковані безпосередньо на Шрі-Ланці), причому за доступною ціною, Ви отримуєте одночасно подарункову упаковку з харчового металу  в формі шкатулок, книг, листя та ін. Вона виконана в ексклюзивному дизайнерському стилі, з тематичними зображеннями, наприклад, у вигляді скриньки зі справжнім музичним механізмом. До всіх великим святам створені тематичні колекції.
 2. Продукція ТМ Basilur сертифікована і маркована відповідно до всіх європейських стандартів. На всі види чаю є екологічні сертифікати, протоколи досліджень ГМО тощо. Кожна банку чаю оснащена штрих-кодом, нанесеним безпосередньо під час виготовлення упаковки. Штрих-код на кожне найменування залишається незмінним від партії до партії. На кожній банці є стікер з інформацією про товар українською мовою.
 3. Стабільна ціна на весь асортимент товару.
 4. Завжди свіжий товар.
 5. Наявність потрібної продукції в необхідній кількості. На наших складах завжди є, як мінімум, піврічний запас продукції.
 6. Наявність необхідної документації. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та системами документообігу, своєчасно надаємо повний пакет документів.
 7. Принциповість у виконанні необхідних умов постачання, відкритість для партнерів, надійність, стабільність і відповідальність.

Ми сподіваємося на взаємовигідну співпрацю та шукаємо реальних партнерів.

Ми пропонуємо:

 • Зручну систему замовлень. Всі замовлення обробляються закріпленим за Вами менеджером, з допомогою якого Ви зможете вирішити будь-які питання, що стосуються товару, постачання і документації.
 • Своєчасну доставку по всій Україні за допомогою кур'єрських служб Нова Пошта, Інтайм. Індивідуальні умови доставки обговорюються додатково.
 • Будь-які варіанти оплати.

Усi питання Ви можете дізнатись за телефоном +38 (050) 390-00-69, +38 (067) 209-46-30 либо e-mail: expert@basilur.ua.

Ми завжди готові розглянути будь-які ваші пропозиції та відповісти на всі ваші запитання.Хочете дізнатися оптові ціни на чай Basilur?

Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці

* Ваше ім'я

* Телефон

* Місто

* E-mail

Модель бізнесу

Мета співпраці

Повідомлення