• +38 (050) 390 00 69
  • +38 (067) 209 46 30

Фабрика чаю Basilur Tea

На ринку виробників і продавців чаю світового масштабу проявляється і стає все більш помітна відносно нова фірма - Basilur Tea.

Ще відносно недавно, всього-на-всього в 2007 році компанія експортувала свою продукцію тільки в колишні колонії Великобританії і в Росію. В результаті поступового, але неухильного розвитку сьогодні йде експорт більш ніж в 20 країн світу. Допомогли в досягненні такого серйозного результату на високо-конкурентному ринку такі якості, як креативність і швидке впровадження інновацій.


Сьогодні Basilur пропонує своїм клієнтам не просто звичайну чашку чаю. У кожній чашці Basilur знаходиться чай, який є частиною ексклюзивного бленда. Постійно вдосконалюються нові технології виробництва і обробки готового продукту, що дозволяють зберегти чистоту і свіжість чаю в кінцевому напої.


Основу успіху компанії Basilur становить уважність і точність фірми в цілому і кожного співробітника зокрема до найдрібніших деталей на кожному етапі виробництва. Спочатку вона створила нову нішу на ринку чаю, а потім заповнив її. Спостерыгаються і створення нових блендів чаю, й інновації в розфасовці та упаковці. Найбільшу довіру і популярність чай Базілур завоював у тих клієнтів, які цінують ексклюзивність у всьому - як у своєму житті, так і в дизайніюоточуючих речей і продуктів.


Розвиток і розширення ринку збуту вимагає зростання обсягів виробництва чаю. Нещодавно в околицях Коломбо в місті Келанімулла став до ладу новий завод чаю Basilur. Церемонію пуску нового заводу відвідали Міністр плантаційного господарства Шрі Ланки пан Махінда Самарасінга, Посол Росії в Шрі Ланці Є.П. Володимир Михайлов, депутат Парламенту Саджін Вас, а також офіційні представники 15 країн, куди поставляється чай Basilur. У своїй урочистій промові на відкритті нового підприємства, Міністр плантаційного господарства зазначив, що дуже радий успіху молодих бізнесменів на ринку чаю. Особливо пан Самарасингхе підкреслив, що безліч нинішніх бізнесменів були студентами і вчилися в колишньому Радянському Союзі, що дало їм путівку в життя, і пан Гаміні Абейвікрама, власник марки Базілур, є яскравим представником цієї спільноти. Фабрика чаю обладнана з урахуванням останніх тенденцій розвитку чайного виробництва, включаючи нову сучасну машину з розфасовки чаю в пакетиках.


Basilur Tea Company, сьогодні є визнаним лідером на ринку ексклюзиву і новацій. Зароблена на ринку репутація дає можливість планувати успішний розвиток фірми Basilur на українському ринку.