• 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
  • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Дріп бокс illusion Colombia Decaf (55г)

  • Дріп-бокс illusion Colombia Decaf (55г)
Смак журавлина, солодкий крекер, какао
Баланс смаку тіло середньої щільності, добре збалансований смак з насиченою солодкістю та кислотністю
Склад кави 100% арабіка
Сорт зерна Колумбія
Висота зростання 1800 м
Регіон зростання Antioquia, Medellin
Обробка зерна мита, декофеїнізація
Обсмаження еспресо
Упаковка дріп-бокс
Вага нетто 55 г
Країна виробник Україна

Натуральна кава в зернах Illusione Colombia Planadas Decaf — ідеальний вибір для поціновувачів смаку та аромату фермерської колумбійської арабіки класса specialty, з її традиційним насиченим смаком та вмістом кофеїну приблизно в 30 разів менше, ніж у звичайній арабіці, завдяки спеціальному процесу декофеїнізації.


Planadas Tolima Sugarcane Decaf – це регіональний вибір кави, виготовленої в регіоні Планадас департаменту Толіма. Кава надходить із лотів, створених спільними зусиллями 61 сімейної ферми Agprocem. У Толімі кава – це сімейний бізнес: невеликі ферми (в середньому 3 гектари), якими керують сім’я та друзі.


Процес обробки:


Цю каву повністю промивають і сушать на сонці перед відправкою на декофеїнізацію. Під час збирання врожаю каву збирають та подрібнюють, а потім залишають блукати на 12-16 годин на ніч. Потім кава миється і сушиться на сонці на дахах або параболічних сушарках.


Декофеїнізація за допомогою цукрової тростини


Після повного промивання та сушіння кофеїн витягується із зеленого зерна природним шляхом. Цей процес відбувається на заводі з видалення кофеїну в Манісалесі, Колумбія. Щоб забезпечити найвищу якість води та етилацетату (отриманого з ферментованої цукрової тростини), видалення кофеїну відбувається на спеціальній фабриці поза потужностями виробника зеленого зерна.


Етилацетат – складний ефір природного походження (присутній у бананах, а також є побічним продуктом ферментованих цукрів), який можна виділити та використовувати як розчинник для зв’язування та видалення кофеїну із зеленої кави.


Цей натуральний розчинник виробляється компанією Sucromiles з Пальміри (штат Валле в Колумбії) та отримується шляхом контрольованої ферментації патоки цукрової тростини. Після ферментації його ступінь очищення сягає 99,9%.


Метод, що використовується для видалення кофеїну за допомогою етилацетату, є хімічним процесом, при якому з кавою не контактують ніякі додаткові речовини. Такий сучасний метод декофеїнізації абсолютно безпечним для здоров’я людини.


Рецепт приготування:


1. Оберіть високий посуд для того, щоб дріп-пакет не торкався готового напою. Відкрийте дріп-пакет за лінією відриву, зафіксуйте його за краї чашки.


2. Залийте воду у дріп-пакет до верху (1/3 загального об'єму води) та дайте повністю стекти. Повторіть ще 2 рази.


3. Насолоджуйтесь смачною кавою.


Параметри для ідеального приготування:


Температура води: 95-98°С


Об'єм води: 150-180мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре
  • Виробник: Illusion
  • Артикул: 31205
  • 225.00грн