БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при замовленні від 900 грн
  • 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
  • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Кава в зернах illusion Colombia Planadas Decaf 1кг

  • Кава в зернах illusion Colombia Planadas Decaf 1кг
Баланс смаку тіло середньої щільності, добре збалансований смак з насиченою солодкістю та кислотністю
Висота зростання 1800 м
Регіон зростання Антіо́кія, Медельїн
Обробка зерна мита, декофеїнізація
Обсмаження еспресо
Країна виробник Україна

Натуральна кава в зернах Illusione Colombia Planadas Decaf — ідеальний вибір для поціновувачів смаку та аромату фермерської колумбійської арабіки клаccа specialty, з її традиційним насиченим смаком та вмістом кофеїну приблизно в 30 разів менше, ніж у звичайній арабіці, завдяки спеціальному процесу декофеїнізації.

Planadas Tolima Sugarcane Decaf - це регіональний вибір кави, виготовленої в регіоні Планадас департаменту Толіма. Кава надходить із лотів, створених спільними зусиллями 61 сімейної ферми Agprocem. У Толімі кава - це сімейний бізнес: невеликі ферми (в середньому 3 гектари), якими керують сім'я та друзі.

Процес обробки:

Цю каву повністю промивають і сушать на сонці перед відправкою на декофеїнізацію. Під час збирання врожаю каву збирають та подрібнюють, а потім залишають блукати на 12-16 годин на ніч. Потім кава миється і сушиться на сонці на дахах або параболічних сушарках.

Декофеїнізація за допомогою цукрової тростини

Після повного промивання та сушіння кофеїн витягується із зеленого зерна природним шляхом. Цей процес відбувається на заводі з видалення кофеїну в Манісалесі, Колумбія. Щоб забезпечити найвищу якість води та етилацетату (отриманого з ферментованої цукрової тростини), видалення кофеїну відбувається на спеціальній фабриці поза потужностями виробника зеленого зерна.

Етилацетат – складний ефір природного походження (присутній у бананах, а також є побічним продуктом ферментованих цукрів), який можна виділити та використовувати як розчинник для зв'язування та видалення кофеїну із зеленої кави.

Цей натуральний розчинник виробляється компанією Sucromiles з Пальміри (штат Валле в Колумбії) та отримується шляхом контрольованої ферментації патоки цукрової тростини. Після ферментації його ступінь очищення сягає 99,9%.

Метод, що використовується для видалення кофеїну за допомогою етилацетату, є хімічним процесом, при якому з кавою не контактують ніякі додаткові речовини. Такий сучасний метод декофеїнізації абсолютно безпечним для здоров'я людини.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре
  • Виробник: Illusion
  • Артикул: 0016001198
  • 1 325.00грн