• 0 800 304 622Безкоштовно по Україні
  • ПН-ПТ з 9:00 до 17:00

Китайський, індійський та цейлонський чай

Всі куштували різні чаї, і напевно, ви помічали, що чорні або зелені чаї відрізняються між собою. На це впливає багато чинників, але основний - країна зростання. До сих пір ведуться суперечки де почав свою історію ця знаменита рослина: в Індії або в Китаї. Але точно можна сказати одне: чай міцно завоював любов у всьому світі. Найбільше чайних плантацій зосереджено в Китаї, Індії і на острові Цейлон (Шрі-Ланка).


Китай

Спочатку в Китаї чай почали вживати, як ліки. Взагалі, чаювання в Китаї це особлива традиція, яка бере початок з || тисячоліття до Н.Є. Звичайно, в наш час чай більше просто напій, який можна випити в обідню перерву. Китай славиться різноманітністю сортів. Кожен з них вирощується і обробляється з особливим трепетом. Але для того, щоб відчути весь спектр смаку китайського чаю, його потрібно заварювати, враховуючи канони і особливості чайної церемонії. Якщо Ви шукаєте по-справжньому смачний зелений чай - рекомендуємо купити китайський зелений чай, і не полінуватися і заварити його згідно традицій китайського чаювання.


Індія

Індія славиться своїми чорними чаями. В основному вирощують 4 сорти чаю: Дарджилінг, Ассам, Нілгірі і Сиккимській чай. Ассам - класичний чай з приємною терпкістю в смаку. Дарджилінг - особливий сорт, його називають "шампанським" серед чаїв. Він ніжний і дуже ароматний. Нілгірі частіше використовують в купажах. Він має більш різкий смак, ніж інші сорти. А Сиккимській чай смаком схожий на Дарджилінг, але менш ароматний. Купити індійський чай можна як в Індії, так і за її межами. Наприклад, в колекціях чаїв Basilur є відомий індійський чай Дарджилінг. 


Цейлон

Цейлонський чай тільки набирає обертів своєї популярності, але вже міцно зайняв одну з основних позицій. На острові Шрі-Ланка ідеальні умови для вирощування якісного і різноманітного чаю. Чорний цейлонський чай відрізняється насиченим бурштиновим кольором і приємним квітковим ароматом. Частіше за все, чайні плантації знаходяться на висоті більше 2100 м над рівнем моря, де забезпечується річна норма опадів, яка необхідна для вирощування високоякісного чаю. Чайні плантації обробляються тільки вручну, що позитивно впливає на якість сировини. Особливістю цейлонського чаю є те, що він вирощується, обробляється і упаковується на одному острові, принаймні так робить ТМ Basilur.


Кожен чай, будь-то китайский, індійський чи цейлонський чай, по-своєму прекрасний, вам варто лише знайти свій найсмачніший чай!

Купити чай в Україні ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет магазині Basilur.com.ua або зателефонувавши за номерами:

  • +38 (099) 461 96 93
  • +38 (067) 209 46 22

Схожі статті

Чайні традиції та церемонії. Як все починалось...

Чайні традиції та церемонії. Як все починалось...

Як же багато складено легенд про чай, але по цей час ніхто не знає які з них правдиві, а які ні. Люди відкрили чай близько п'яти тисяч років тому. Принаймні перші документи зі згадкою цього напою датуються саме цим часом. Але повернімося до легенд. Ми розповімо вам саму романтичну з усіх.

Де зростає чай та як його збирають?

Де зростає чай та як його збирають?

Чай випадково виявили в Китаї кілька тисяч років тому. За час, що минув з тої пори, він став одним з найулюбленіших напоїв на землі, а його виробництво - однією з найбільших галузей промисловості у світі.

Можна сказати, що чай у своїй еволюції досяг досить багато чого. Для багатьох з нас чай - це спосіб життя. П'ємо ми його в ході чайної церемонії або за звичкою, заварюємо ми листя або непримітний пакетик - багато хто з нас вважають, що день не почався, поки ми не випили хоча б одну чашку чаю.


Путівник по чайним різновидам

Путівник по чайним різновидам

Є багато відомих міфів про виникнення чаю і досі ведуться суперечки де вперше почали заварювати листя чайного куща. Але одне відомо точно, чай — найбільше досягнення людства. Цей напій підкорює серця людей в усьому світі. Але мало людей знає, скільки насправді видів чаю існує у світі. Є кілька класифікацій, але ми сьогодні поговоримо про одну з найважливіших: класифікація в залежності від ферментації й способу обробки чайного листа.

Рекомендовані

Чай чорний Basilur Чайний острів Особливий картон 100г

Чай чорний Basilur Чайний острів Особливий картон 100г

Чорний чай TM Basilur Особливий острів - це чорний чай преміум класу.Особливий острів - цейлонський ..

199.00грн

Чай зелений Basilur Китайська колекція Молочний улун картон 100г

Чай зелений Basilur Китайська колекція Молочний улун картон 100г

Молочний улун ТМ Basilur з колекції Китайська - це ніжний зелений чай з вершково-карамельним аромато..

193.00грн

Теги: китайський чай, цейлонський чай, виробництво чаю